Halle Berry ndau një foto të zhveshur me miqtë e saj në internet. Ylli i Hollivudit është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pothuajse çdo ditë, ndan materiale me fansat e saj.

Madje, ajo nuk heziton të pozojë në poza seksi, qoftë e veshur me një ansambël mbresëlënës, qoftë edhe… e zhveshur. Këtë herë, Halle Berry ka postuar një foto të saj në ballkon, duke shijuar një gotë verë, e pa veshur absolutisht asgjë.

Ajo i ka uruar ndjekësve të saj një të dielë të bukur me mbishkrimin e postimit të saj: “Po bëj atë që dua të bëj. Gëzuar të dielën”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb