Marek Hamsik, ish legjenda sllovake, kërkon t’i mbajë të karikuar futbollistët sllovakë, në prag të ndeshjes së dytë në grup, atë përballë Ukrainës. Kujtojmë që Sllovakia është në krye të grupit E, së bashku me Rumaninë, pasi mposhtën skuadrën e Belgjikës, në atë që mund të konsiderohet si surpriza e parë në këtë Euro 2024.

“Futbollistët tanë janë në formë, të gatshëm për t’u përballur me kundërshtarin dhe për të arritur një tjetër rezultat të rëndësishëm”, theksoi zv/trajneri Marek Hamsik.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: