Zinedine Zidane është lidhur shpeshherë me një firmë të mundshme me Kombëtaren e Francës. Trajneri i “Gjelave” Didier Deschamps ka dhënë një intervistë për Le Parisien. Deschamps shprehet se për momentin vendi është i zënë dhe fokusi është te Kupa e Botës.

“Sot vendi im  nuk është i lirë sepse e zë unë me stafin tim. Pastaj secili ka lirinë të thotë çfarë të dojë dhe si të dojë, nuk më intereson. Ne duam të fitojmë Kupën e Botës. Çdo gjë që shkon kundër këtij qëllimi të përbashkët nuk është domosdoshmërisht një gjë e mirë” – Tha ai.

Uuuu
Uuuu

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: