Dashi
Përdorni lidhjet tuaja tani. Përdorni burimet tuaja tani. Përfitoni nga sharmi dhe zgjuarsia juaj dhe mund t’i keni të gjitha. Fuqia është e juaja. Humori juaj është i mirë dhe gjithçka po ecën mirë.
Demi
Mos u përpiqni të pretendoni se jeni dikush që nuk jeni ose se dini diçka që nuk e dini. Ju mund të tundoheni të futeni në një bisedë për të cilën thjesht nuk dini asgjë. Pranojeni se ky është rasti në vend që të pretendoni.
Binjaket
Duke qënë se jeni një person kaq i ndershëm, prisni që edhe të tjerët të jenë të ndershëm. Për fat të keq, kjo nuk është gjithmonë rasti – veçanërisht sot. Duket se nuk mund t’u besoni gjithmonë njerëzve që ju rrethojnë. Tregoni kujdes.
Gaforrja
Përvetësoni një qëndrim me zemër të lehtë, me fat. Do ta keni të vështirë të lidheni me njerëzit sot nëse nuk e bëni këtë. Besoni se do të arrini më shumë nëse jeni duke qeshur dhe bërë shaka me njerëzit në vend që të jeni serioz dhe të shqetësuar për gjithçka.
Luani
Jeni në një linjë me energjinë e sotme, duke sugjeruar që gjithçka do të rrjedhë shumë mirë për ju. Marrëdhëniet me të tjerët do të jenë të theksuara dhe të gjitha bisedat me të tjerët do të jenë produktive dhe të lehta. Do të arrini gjëra të mëdha.
Virgjeresha
Çdo gjë do të zgjasë më shumë nga sa prisni. Me shumë mundësi kjo është për shkak se të gjitha marrëdhëniet me të tjerët do të përfshijnë katër herë më shumë komunikim sesa është e nevojshme. Për më tepër, do të prireni të lëkundeni shumë përpara se të merrni të gjitha vendimet përfundimtare.
Peshorja
Do të ndjeni një lidhje të fortë me njerëzit që ju rrethojnë dhe kjo do të hapë rrugën për marrëdhënie më të mira në vendin e punës në përgjithësi. Komunikimi është i fortë dhe do të zbuloni se sa më shumë të flisni, aq më shumë do të ndiheni të lidhur me ata që ju rrethojnë.
Akrepi
Ndonjëherë dëshironi që të mund ta bëni punën tuaj plotësisht të pashqetësuar nga askush. Por, për fat të keq, kjo me siguri nuk do të ndodhë në këtë ditë. Në fakt, e kundërta është e vërtetë; kështu që, mos u përpiqni të fshiheni. Nuk do të funksionojë.
Shigjetari
Fat i mirë vjen në rrugën tuaj, pavarësisht nëse e ndiqni me vetëdije apo jo. Vetëm duke qenë vetvetja, ju automatikisht do të tërhiqni në anën tuaj njerëz me fat dhe të dobishëm. Një lidhje e re do të lindë sot – një lidhje që do të jetë jashtëzakonisht e dobishme për ju.
Bricjapi
Ju mund të keni ndjesinë se një shok juaj po ju zhgënjen në një farë mënyre. Shikoni situatën më nga afër dhe do të zbuloni se nuk është kështu. Ky person thjesht është ai që është. Veprimet e tij nuk kanë të bëjnë me ju.
Ujori
Bukuria juaj dhe mënyrat e të folurit të ëmbël do t’ju futin në çdo derë që dëshironi të kaloni. Ju jeni në zjarr. Shakatë po ju derdhen nga gjuha pa mundim. Qëndrimi juaj i lumtur dhe fëmijëror po i bën të gjithë rreth jush të ndihen mirë. Kjo parashikon sukses.
Peshqit
Rezistojini dëshirës për të pastruar dhe organizuar gjithçka që shikoni- duke përfshirë tavolinat dhe hapësirat e punës së njerëzve të tjerë. Pasi të filloni një projekt pastrimi, do të jetë e vështirë për ju të ndaloni dhe do të humbisni informacionin e vlefshëm që do t’ju vijë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb