Dashi
Në punë do ju duhet të tregoni aftësitë tuaja diplomatike për të shmangur debatet me kolegët. Nëse diçka nuk shkon sipas planit, mos u mërzitni shumë. Çdo gjë është në rregull. Është një ditë për t’iu kushtuar dashurisë. Përveshni mëngët dhe do të shihni se do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë.
Demi
Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse sot rrezikojnë debate. Numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën. Financat varen nga persona të tretë që kanë hyrë rishtazi në jetën tuaj. Në punë mbështetuni tek ironia juaj dhe do shikoni që gjithçka do të shkojë mirë.
Binjakët
Erëra pasionesh po fryjnë për ju. Ditë është ideale për të përjetuar ndjenjat në maksimum, përpiquni të bëni diçka të këndshme me gjysmën tjetër. Në punë, nëse jeni krijues, do të keni fat. Ju mund të ndërtoni diçka vërtet të veçantë.
Gaforrja
Ndaluni pak këto kohë pasi ju duhet të bëni kujdes! Mund të ketë mosmarrëveshje, veçanërisht me dikë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Në punë, prisni lajme të mira.
Luani
Jeni pak kontroversë ju luanët këto kohë, sidomos me partnerin, por përpiquni të mos e teproni me fjalët tuaja. Në punë keni energji dhe dëshirë të madhe për të bërë gjëra dhe shefat do ta vënë re dhe do ta vlerësojnë. Financat mbajini me kujdes pasi nuk jeni në nivele të kënaqshme.
Virgjëresha
Pozicionet astrale janë mëse të lexueshme. Është koha për të pritur, nga java e ardhshme qielli është i favorshëm për projekte të reja dashurie. Në punë prisni disa ndryshime. Nga ana tjetër, jeni mësuar me gjëra të reja para pushimeve verore.
Peshorja
Peshore kapriçoze në dashuri nuk është koha për t’u futur me kokë në një lidhje të re, është më mirë të tregoheni të kujdesshëm. Ka ende pak konfuzion në punë por do të përmirësohet së shpejti. Merreni shtruar në punë pasi më e madhja kaloi.
Akepi
Kjo ditë është e bukur për dashurinë dhe për të sqaruar dyshimet tuaja me partnerin. Në punë sfidoni veten në diçka të re. Ngadalësoni pak në replika të panevojshme dhe numëroni deri në dhjetë para se të flisni.
Shigjetari
Aventurat ju kanë vënë gjithmonë në provë. Prisni emocione të bukura dhe nëse keni dikë që ju pëlqen, deklarohuni. Jeni shumë të lodhur në punë, por së shpejti do të keni një kënaqësi të madhe. Do të ketë lajme të mëdha në çdo fushë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.
Bricjapi
Bricjapë luftarakë keni Hënën në anën tuaj, kështu që dilni dhe rrini rreth njerëzve sepse mund të takoni shpirtin tuaj binjak. Në punë nuk do mungojnë mundësitë për të bërë një hop në cilësi. Trofetë që keni marrë kanë dalë boje, e tashmja do riprogramuar.
Ujori
Kjo është një periudhë paksa konfuze për dashurinë, por me kalimin e kohës do të përmirësohet. Në punë, kushtojini vëmendje keqkuptimeve me kolegët, është më mirë t’i përdorni fjalët me kujdes. Financat janë një luks mëse i natyrshëm për ju.
Peshqit
Peshq të dashur, qielli favorizon ndjenjat, por kini kujdes që të mos ktheheni në historitë e kaluara. Në punë, mos e lodhni veten duke bërë shumë gjëra, përkushtojuni gjërave thelbësore dhe realizoni vetëm projektet në të cilat besoni.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb