KORÇË

Një 45-vjeçar ka humbur jetën papritur në një lokal në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:35, në lagjen nr. 8, Korçë, ku në ambientin e një lokali, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale shtetasi S. L., 45 vjeç, banues në Korçë.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar dëmtime trupore. Grupi hetimor po kryen veprimet procedurale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb