TIRANE

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në Shqipëri por përveç gazetarisë një tjetër pasion i Aurora Sulçe është dhe ai për sportin dhe jetën e shëndetshme.

E ftuar në “Fitstation” me moderatoren Çenkuela Hasa ajo tregoi sesi arriti të dobësohet 20 kg pas lindjes.

“ Nuk kam hequr dorë asnjëherë nga ushqimi dhe nuk kam mbajtur dieta drastike, pasi dietat e forta nuk të japin mundësi as të stërvitesh. Diet do të thotë të ushqehesh duke u përshtatur aktivitetit fizik por dhe aktivitetit të përditshëm. Nëpërmjet këtij regjimi arrita të humbas 20 kg për 6 muaj”- tha Sulçe për NEWS24.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: