Një ngjarje e papritur ndodhi gjatë ndeshjes së djeshme mes Finlandës dhe Belgjikës në ‘Euro 2020”.

Një vajzë, e cila ka marrë vëmendjen e mediave, kaloi të gjithë barrierat për të reklamuar veshjen e saj.

“WTF Coin” shkruhej në kanotierën e saj, e cila mori menjëherë të gjithë vëmendjen e të pranishmëve në stadium. Duket se e reja i referohej kriptovalutave, monedhave digjitale që janë komentuar shumë gjatë viteve të fundit.

Ajo nuk mundi të qëndroi gjatë në fushë, pasi forcat e sigurisë arritën menjëherë tek vajza në fjalë për ta nxjerrë atë jashtë.

Kujtojmë se ndeshja e djeshme përfundoi me rezultatin 2-0 në favor të Belgjikës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb