TIRANE

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, prej kohësh po shijon lidhjen e saj me Anëar Hadid. Dua kalon shumicën e kohës me të dashurin e saj, me të cilin publikon edhe foto në rrjetet sociale.

Së fundmi, ai festoi ditëlindjen teksa Dua ndau edhe disa momente nga festa.Ndërsa ditën e sotme ka postuar një foto të të dashurit të saj duke fjetur.

Megjithatë, vëmendjen e mori përshkrimi që artistja e njohur i ka bërë postimit duke i vendosur një emoji të flamur kuq e zi kinse ai është duke ëndërruar për Shqipërinë.

Ndryshe, Dua bashkë me Anëar kanë qenë në Kosovë në festivalin “Suuny Hill”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb