Rita Ora tregoi linjat e saj të tonifikuara me një veshje pothuajse nudo, teksa performonte në klubin e natës “Heart” në West Hollywood të shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja shqiptare  dukej një yll me një kostum dypjesësh ngjyrë bezhë, i cili mbulonte vetëm pjesët intime.

Veshja kishte një “çarje”  shumë të guximshme deri te kofshët, në të dyja anët dhe prapa, duke zbuluar një pjesë madhe të të pasmeve.

  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: