Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e së enjtes në aksin Tetovë-Shkup.

Sipas policisë raportohet se një i mitur ka qëlluar me armë drejt një shtetasi.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

 

Njoftimi i policisë:

“Sot (24.05.2024) në orën 01:00 në SPB Shkup, N.S (18) nga Arnaçija e Shkupit, ka parqitur se më 23.05.2024 rreth orës 23:30 në afërsi të rrugës rajonale Tetovë-Shkup, në afërsit të Çajles, 17-vjeçari nga fshati Bojan nga Shkupi, i cili ndodhej në automjetin e pasagjerëve “Volksëagen Passat” dhe me të cilin paraprakisht ishin grindur, ka qëlluar në drejtim të N.S. dhe automjeti i tij “Seat Leon”.

Nuk ka persona të lënduar. Po merren masa për zbardhjen e ngjarjes

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: