Ka zgjatur vetëm 40 minuta protesta e opozitës, që u mbajt para bashkisë së Tiranës.

Duket se i nxehti përvëlues i këtyre ditëve, ka prishur planet e opozitës, e cila ka zgjatur vetëm pak tubimin në fjalë, që është i 13-ti në radhë.

Kujtojmë se prej disa kohësh, opozita kërkon dorëheqjen e kryebashkiakut Erion Veliaj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb