Klea Huta dhe Elgit Doda kanë qenë kryefjala e mediave sociale 24 orët e fundit pasi producenti i propozi për martesë aktores dhe këngëtares.

Moderatorja dhe kompozitori janë dhe prindër të një djali i cili ditën e djeshme ka festuar 2 vjetorin e tij dhe në këtë ditë kaq të veçantë për çiftin Elgiti duket se kishte menduar për një surprizë edhe më të bukur për Klean.

Në festën e ditëlindjes, këngëtari i ka propozuar për martesë partneres së tij përpara të gjithë të ftuarve dhe këtë gjë e ka bërë të ditur në rrjetet sociale. Gjatë propozimit Klea ka mbetur pa fjalë dhe teksa të gjithë po prisnin përgjigjen e saj ajo i tha Elgitit “Të dua” duke e pranuar kështu propozimin për martesë.

Ajo për të cilën ishin kurioze të gjitha vajzat ishte unaza. Dhe Klea nuk ka vonuar ta zbulojë. Ajo ka ndarë një foto ditën e sotme në Instastory të unazës që prtneri i ka dhuruar duke shkruar: “Do flasim edhe për këtë.”

  • foto galeri
  • foto galeri

Unaza është tipike fejese me një gur të bardhë. Duke njohur tipin e Kleas, Elgiti ka zgjedhur një unazë të thjesht, jo ekstravagante, por tejet elegante.

Kujtojmë se Klea dhe Elgiti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre para dy vitesh teksa i surprizuan fansat me disa postime në rrjetet sociale ku ndanë imazhe të dasmës së tyre në Marok.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb