TIRANE

Ilnisa tregon se si e priti e bija lidhjen e saj me Meritonin

E ftuar në emisionin ‘Natën me Aulonën’, Ilnisa Agolli, ish-banore e ‘BBV3’ tregon se si e priti e bija lidhjen e saj me Meritonin.
Ajo u shpreh se vajza e saj është një fëmijë i lirë dhe tolerant.

Gjëja e fundit që më shkonte ndër mend ishte që Anaisi të më kërkonte llogari dhe nuk e ka bërë.

Mandej, shtoi se kur ishin shtrirë së bashku, ajo kishte kthyer kurrizin dhe i kishte thënë: ‘Nëse të merr malli për Meritonin më përqafo’. Në atë çast bota ndaloi, – përfundoi Ilnisa.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb