Në një intervistë me Edi Manushin, Ilnisa Agolli ka folur në “Top Arena” për eksperiencën e saj në Big Brother, lidhja me Meritonin dhe gjithashtu për projektet e saj në të ardhmen.

-Si ndihet një njeri që nuk fiton BB dhe fiton dashurinë?

Një njeri që nuk fiton BBV dhe fiton një çmim që ne na leverdis ridimensionohet.

-Ti e mendoje që në një format të tillë mund të ndodhte kjo?

Kurrë. Më ridimensionoi vërtet.

-Jeni duke jetuar bashkë? Tiranë apo Prishtinë?

Jemi duke jetuar në Tiranë. 80% të rasteve te unë.

-Keni menduar për dasmë, fëmijë?

Ti do lajm ekskluziv nga unë tani? Po mendojmë gjëra të bukura.

-I keni pirë ato kafet te shtëpitë e njëri-tjetrit?

Akoma.

-Sa vëllezër ka Meritoni?

Bashkë me Meritonin, katër.

-Çfarë do mbash mend nga ky Big Brother?

Atë që më ndryshoi jetën.

-Nuk besoj se do e përjetoje sërish këtë eksperiencë…

Kjo është eksperiencë që jetohet vetëm njëherë në jetë dhe unë e jetova.

-Ndonjë projekt në shtator?

Mendoj që me udhëtimet e kam mbyllur si cikël. U eksplorova mjaftueshëm në territorin shqiptar, në Ballkan e më gjerë. Jam në përfundimin e një platforme, që shpresoj të realizohet.

-Bashkë me Meritonin?

Me Meritonin po bëjmë filmin.

-Ka ndonjë skenë të fortë?

Ka skena mjaftueshëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: