Partnerja e Lautaro Martinez, Agustina Gandolfo mahnit fansat. Bukuroshja e njohur është mjaft aktive në rrjetet sociale, teksa së fundmi ka postuar në Instagram një imazh të nxehtë nga fundjava e saj e zakonshme.

Postimi ka fiksuar fansat, me numrin e pëlqimeve që ka shkuar më shumë se 100 mijë. “Seksi”, “Fantastike”, apo edhe “E nxehtë zjarr” ishin vetëm disa nga komentet. 27-vjeçarja e lindur në Argjentinë ndjek vetëm 571 persona në Instagram, ndërsa ndiqet nga më shumë se 1 milion persona.

Në formë në fushën e lojës duket edhe partneri Lautaro. Sulmuesi ka shënuar 14 gola në 15 ndeshjet e para të Serie A këtë sezon.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agus Gandolfo (@agus.gandolfo)

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: