E ardhmja e Alexis Sanchez është në dyshim. Sa i takon mundësisë së sulmuesit të Interit për të ndërruar mjedis, ai ka dhënë një përgjigje, në intervistën e fundit.

“Unë i vlerësoj të gjitha ofertat, jam i qetë, dua të luaj në një vend ku ata më duan dhe më vlerësojnë, kjo është ideja ime” – tha ai. Sanchez realizoi 2 gola këtë sezon.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb