Pankina e Simone Inzaghi është gjithnjë e më shumë në dyshim të fortë, trajneri mund të qëndrojë në stol deri në fund të sezonit, por gjërat mund të marrin një kthesë të fortë nga momenti në moment, shumë përcaktues është sfida në Champions kundër Porto-s.

Në këtë diskutim janë përfshirë edhe tifozët, ku sektori ultras, Curva Nord kanë shprehur publikisht dëshirën e tyre që në Milano të rikthehet Antonio Conte. Tifozët gjithashtu kanë pushtuar profilin e trajnerit të Tottenham duke krijuar hashtagun: Rikthehu Antonio.

Conte
Conte

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: