Irina Shayk bëri bujë në Coachella me fustanin e saj të zi të guximshëm, transparent. Fotot e veshjes së saj mahnitëse bënë shpejt xhiron e internetit, duke marrë komente pozitive nga fansat e saj dhe nga fashionistat.

Coachella, festivali vjetor i muzikës dhe arteve që mbahet në Kaliforni, është i njohur për zgjedhjet e tij të veçanta të modës dhe paraqitjet e të famshmëve. Modelja e njohur nga Rusia këtë vit vodhi pamjen me fustanin e saj të tejdukshëm, i cili i la gjoksin të zhveshur, duke u përshtatur me atmosferën bohemiane të festivalit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i saj në Instagram ku shfaq fustanin mori mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb