Irina Shayk ka realizuar një fotosesion zbulues për një atelie të njohur.

Modelja ka pozuar për objektivin e fotografit Drew Vickers e veshur me një kreacion të Schiaparelli. Ajo në llogarinë personale në Instagram ka postuar dy foto nga seti fotografik.

Në njërën i dallohet vetëm fytyra, ndërsa në foton e dytë Irina Shayk pozon me një veshje të veçantë trupore.

Megjithatë, pjesa e pasme e veshjes është mjaft e mprehtë, kështu që nuk mbulon shumë. Ndryshe nga kjo, pjesa e përparme e veshjes i fsheh
modeles të gjithë trupin, por edhe fytyrën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb