Sipas një raporti të fundit  , Kourtney Kardashian ftoi ish-in e saj Scott Disick në festën e saj të dasmës në Itali. Ajo vendosi disa kushte para tij dhe tha se ai mund të merrte pjesë në festime vetëm nëse nuk i bën gjërat ‘të çuditshme ose të pakëndshme’ për të, Travis ose ndonjë prej të ftuarve të tyre. Megjithatë, Scott nuk do të marrë pjesë në festimin e dasmës së ish-it të tij, pasi ai ende ‘po lufton të pajtohet’ me faktin se Kourtney ka lëvizur përpara, tha një burim për botimin.
Scott Disick thuhet se është ende i mërzitur që Kourtney Kardashian nuk i tha atij për martesën e saj me Travis Barker në një gjykatë në Santa Barbara më 15 maj. Ai e mori vesh lajmin në rrjetet sociale dhe është ende ‘i pakëndshëm’ për situatën. Mirëpo, burimi ka përmendur se ai është duke u mbështetur sa më shumë që mundet, ndërkohë që ka ‘vënë vijën’. Familja duke përfshirë Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kendall Jenner, Kris Jenner, Kylie Jenner dhe të tjerë kanë filluar të mbërrijnë në Itali dhe fansat mezi presin të shohin pamjet nga festa e dasmës së Kourtney Kardashian dhe Travis Barker.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb