Ministrja e Zelandës së Re, është bërë pjesë e një incideti teksa ishte duke dhënë një intervistë për një emision vendas. Ajo ishte duke iu përgjigjur pyetjeve, kur i biri, i futet në dhomë me një karrotë të deformuar.

Carmel Sepuloni, ministrja për Zhvillimin Shoqëror, është vënë në siklet dhe është përpjekur t’ja largojë këtij fundit karotën nga duart, por që i vogli është treguar i pabindur.
Në lidhje me videon ka reaguar edhe vetë Ministrja në një postim që ka bërë në rrjetet sociale

“Ai momenti kur jeni duke bërë një intervistë LIVE përmes Zoom dhe djali juaj hyn në dhomë duke bërtitur dhe duke mbajtur një karotë të deformuar në formë të një pjese të trupit mashkullor,” ka shkruar Sepuloni në Twitter”, shkroi Sepuloni.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb