Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka reaguar pasi mori vesh lajmin për vdekjen e Kobe Bryant duke thënë se amerikani ishte një legjendë e vërtetë dhe inspirim për shumë njerëz.

Portugezi i shpreh ngushëllime familjes së tij dhe atyre që humbën jetën nga aksidenti me helikopter në Kalabasas të Kalifornisë në SHBA.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb