Një triller ndodhi mëngjesin e së hënës në Glyfada, teksa një ish-punonjës i një kompanie transporti u fut në zyrat e saj në rrugën Artemisiou.

Shtetasi egjiptian ka hapur zjarr me armë, ndërsa ka vrarë 3 persona.

Pasi terrorizoi dhe qëndroi për disa orë në kompani, ish-punonjësi është gjetur i pajetë në bodrumin e ndërtesës, ndërsa dyshohet se i ka dhënë fund jetës me karabinë. Gjithçka duket se ka pasur si motiv pushimin e shtetasit egjiptian nga puna.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb