Reperi Cllevio Serbiano, i cili ndodhet në burg pas sherrit të bujshëm me Noizyn, ka thyer rregullat brenda qelisë, pasi ka arritur që të futet live në rrjetet sociale.

Në video-mesazhin e tij, mes të tjerash reperi Kleviol Ahmeti (Cllevio) përmend dhe faktin se ndodhet në të njëjtin burg me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

 

Më pas, në një postim, ai falenderon shokët e qelisë, pasi e kanë pritur si “Personalitet Ganggo”.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb