Heidi dhe Romeo janë bashkë dhe ata janë kujdesur të mos ketë më dyshime për këtë fakt. Përmes një postimi në Instagram, Heidi ka ndarë një video ku Romeo shfaqet duke luajtur në piano.

“Je shumë i mirë! E bërë shumë mirë”, i thotë ajo Romeos, ndërsa ai ia kthen, “e bëra keq, do e bëj edhe njëherë”.

Kjo duket një përgjigje e qartë ndaj të gjitha aludimeve se pas BBVIP, ata janë ndarë. Dyshimet nisën pasi Heidi u shfaq pa Romeon në festën e BBVIP, si dhe në Post BBVIP mbrëmjen e djeshme, ku Romeo mungoi pa dhënë arsye.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb