Arrest me burg për ish-drejtorin e Hipotekës Gjirokastër, Florion Taçi. Masa e arrestit është dhënë sot nga Gjykata e Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Gjirokastër.

Ai dhe bashkëpunëtori i tij Alban Memishaj akuzohen  për falsifikim dokumentesh të disa pronave duke përdorur vulën e një subjekti të pa licensuar nga organet kompetente.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: