Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Gramsh.

Policia njofton se një 62-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij.

Grmash/Informacion paraprak

Më datë 29.08.2021, rreth orës 07:00, në fshatin Valës, Grmash, në banesën e tij, është gjendur i vetëvarur nga familiarët, pa shenja dhune shtetesi Y.T, 62 vjeç, i cili jetonte i vetëm. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: