Teksa po konsumonin darkën, Beniada ka surprizuar me një deklaratë drejtuar banorëve. Ajo ka treguar se për të përfituar shifrën e 100.000 eurosh është në gjendje të shëtisë nudo nëpër qytetin e Tiranës.

‘’Çfarë do bëje për 200.000 euro?”,- e pyeti Donaldi-Beniadën. ‘’Për 200.000 euro?? Unë kam bërë gjithë ato gjëra edhe për më pak se sa kaq. Unë për 100.000 euro mund të dal nudo të shëtis nëpër Tiranë’’,- u përgjigj Beniada.

Kjo deklaratë u prit sa me habi aq edhe me humor nga banorë prezent.

Beniada deri tani ka treguar se është mjaft sportive dhe këtë pohim të saj e shohim më tepër si pjesë të lojës. Edhe pse çudi nuk do ishte!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb