Ashtu siç ka ndodhur dhe në protestat e mëparshme para Bashkisë së Tiranës, edhe këtë herë, protestuesit kanë marrë masat duke u pajisur me ‘arsenalin’ e tyre, vezë dhe fruta.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga LSA, shihet se si një protestues po bëhet gati për sulmin e tij me vezë drejt godinës së Bashkisë, ndërsa në tokë ka disa bikerina. Po ashtu protestuesit kanë hedhur dhe molotovë dhe flakadanë në drejtim të bashkisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: