Joe Manganiello u pa me partneren e tij të re Caitlin O’Connor në aeroportin e Los Angeles para festave. Ylli 46-vjeçar i “Magic Mike”, i cili së fundmi u divorcua nga Sofia Vergara, është sërish i dashuruar.

Çifti mori pjesë në një ngjarje bamirësie në Nju Jork përpara se të shikonin ndeshjen e New York Jets kundër Houston Texans në Met Life Stadium. Të shtunën mbrëma, ata u shfaqën në Galanë e 20-vjetorit të Fondit Bamirës të Fëmijëve në Manhattan. Manganiello, i cili është me origjinë nga Armenia, mori çmimin humanitar të organizatës jofitimprurëse, duke theksuar rrënjët e tij armene të zbuluara në shfaqjen e PBS Finding Your Roots në fillim të këtij viti.

Aktorja Caitlin O’Connor ka lindur në vitin 1990 dhe ishte anëtare e kastit në finalen e serialit “Two and a Half Men”. Ajo është shfaqur gjithashtu në tre episode të “Tosh.0” të Comedy Central si dhe “Key & Peele”.

  • foto galeri
  • foto galeri

E vlerësuar si një nga “Dhjetë vajzat më të nxehta në Amerikë” nga Maxim në 2013, ajo është shfaqur në disa reklama të profilit të lartë dhe ka luajtur në filmin artistik të 2015 “Southpaw”.

Manganiello dhe Vergara u martuan në vitin 2015, por njoftuan ndarjen e tyre në korrik, me burime që përmendin personalitetet e tyre të kundërta si një faktor. Sipas burimeve të brendshme, aktori përshkruhet si një “fëmijë i madh” që kënaqet me aktivitete si Dungeons & Dragons, mundje, videolojëra dhe koncerte.

Vergara nga ana tjetër, fokusohet më shumë në eksperiencat luksoze, ngrënien dhe stilin e jetës së të famshmëve. Burimet vunë në dukje se ndërsa ata fillimisht ishin të tërhequr nga njëri-tjetri për shkak të dallimeve të tyre, me kalimin e kohës, ato dallime kontribuuan në ndarjen e tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb