Qatip Osmani nuk ka qëndruar gjatë papunë. Pas largimit nga Vllaznia, trajneri i njohur është zyrtarizuar në Maqedoninë e Veriut, aty ku do drejtojë skuadrën e Strugës.

“F.C. Struga njofton se ka arritur marrëveshje me trajnerin Qatip Osmani. I njëjti është prezantuar sot së bashku edhe me ndihmësin e tij, Bashkim Livoreka nga ana e Drejtorit Sportiv, Besart Isaku… Mirësevini”, shkruan klubi.


(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb