Nga: ENEIDA ÇAKERRI

3 banane
1 gotë me kokos të grirë
2 lugë kakao
50 gr çokollatë për ëmbëlsira
4-5 luleshtrydhe
50 gr stika të grira

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb