13 muaj më parë ish-portieri dhe ish-drejtori i Vllaznisë, Armir Grima, u arrestua, duke u akuzuar për trukim ndeshjesh dhe si pjesë e një grupi kriminal, derisa 13 muaj më vonë mori pafajësinë, duke u liruar nga të gjitha akuzat.

Pas gjithë këtij kalvari, Grima rrëfen këto muaj të vështirë në jetën e tij.

Edhe prindërit e Armir Grimës shprehen se kanë pësuar një tronditje të madhe këto 13 muaj, derisa djali i tyre u lirua nga akuzat. Armir Grima është zyrtarizuar tashmë sërish si trajner i kombëtares së femrave dhe do të vijojë rrugëtimin e tij në sport.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb