TIRANË – Moderatorja e njohur Roza Lati ka zbuluar sot se ka parë një ëndërr të çuditshme. Në kohën që Julia, Franceska dhe Juli ishin duke pirë kafe jashtë, ajo ka shkuar pranë tyre dhe ka thënë se ka parë një ëndërr, sikur Erjola bënte seks.

Ajo pyeti se çfarë kuptimi ka kjo ëndërr. Ndërsa, përgjigja e Julit ishte se kuptimi është se Rozës i ka shkuar mendja aty.

Pjesë nga biseda:

Roza: Pashë në ëndërr Erjola Doçin duke bërë seks. Lakuriq. Nuk ishim këtu, ishim jashtë. Ça do të thotë kur sheh në ëndërr

Juli: Do të thotë se të ka shkuar mendja aty

Roza: Më falni mund të vazhdoni bisedën, por nuk jo nuk do të thotë ashtu

Juli: Nuk do të thotë ashtu por është e vërtetë

Roza: Jo për Zotin dhe kjo tjetra nuk është fare e vërtetë

Françeska: Unë e di që marrëdhënia në ëndërr është një gjë e keqe

Julia: Siklet

Roza: Edhe kur e sheh lakuriq dhe nuk e pashë vetëm unë, e pashë shumë veta. Ai ishte i gjithë sikleti që unë isha ‘ça po bëhet?’. Në ëndrrën time e panë shumë vetë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: