Ashtu si për çdo vit, edhe këtë herë ka dalë teza e provimit. Teksa maturantët po japin testin e parë, atë të Gjuhës së Huaj, Anglishtes, siç duket tezat po qarkullojnë në rrjetet sociale.

Ndonëse u tha se të gjitha klasat ku zhvillohen provimet do të monitoroheshin nga kamerat, kjo nuk i ka frenuar nxënësit që të merrnin telefonat e tyre dhe të bënin foto, duke kërkuar ndihmë nga jashtë. Tezat kanë dalë vetëm 30 minuta pas nisjes së mësimit.

Ndërkohë, në adresë të BalkanWeb ka mbërritur teza e provimit, varianti B.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: