TTIRANE

Aktori Julian Deda është surprizuar ditën e sotme me një helikopter në shtëpinë e “BBV”, nga fansat e tij të zjarrtë.

“Jul baba”- shkruhej krahas fotos së aktorit, i cili u gëzua shumë.

“Ju dua zemrat e mia”- tha Juli teksa hypi sipër një tavolinë.

Kujtojmë që Juli, Heidi Baçi, Romeo Veshaj, Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi janë 5 finalistët e “BBV”, ndërsa mbrëmjen e nesërme mbahet finalja e reality show, ku do të zbulohet fituesi i çmimit të madh prej 100 mijë eurosh.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb