Dalja e Elsa Hosk në Festivalin e 75-të të Filmit në Kanë solli një ajër të vjetër të Hollivudit!

Make up artisti Hung Vanngo krijoi një pamje të jashtëzakonshme me një fustan të veçantë, shkëlqim në cepat e brendshëm të syve, vetulla të formuara në mënyrë perfekte dhe nuanca rozë në mollëza dhe buzë.

Por stilistja e flokëve Danielle Priano ishte ajo që i dha Hoskut modelin e fundit të flokëve, glam. Një rrobë e gjatë me gërsheta që i ngjan shumë pamjes ikonike të Elizabeth Taylor në vitet ’60.

Sigurisht që komentet më të mira i ka marrë fustani rozë i Valentino që ka zgjedhur të veshë!

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: