Kanye West është shfaqur me një maskë të zezë në rrugët e Los Angeles. Reperi, zhvilloi një takim me ortakët e tij në biznes, këtë të hënë dhe bëri çmos që të fshihte identitetin.

Gjatë takimit të qetë, ai mund të shihej i mbështetur në një portë betoni ndërsa kishte veshur një xhaketë të zezë lëkure, xhinse të ngjashme dhe çizme shiu.

Kjo paraqitje e tij vjen në të njëjtën ditë që West la gjithashtu një seancë në studio me Big Sean dhe French Montana.

Gjatë fundjavës, babai i katër fëmijëve akuzoi ish-in e tij Kim Kardashian se nuk e kishte lejuar në festën e ditëlindjes së vajzës së tij, Chicago në Intsagram, por më në fund mori vendndodhjen nga Travis Scott.

Në një video të xhiruar nga Kanye gjatë vozitjes të shtunën, producenti u mërzit në mënyrë pasive-agresive që nuk iu ‘lejua të dinte’ vendndodhjen e festës.

“Nuk ka asgjë të ligjshme që të thuash se kjo është lloji i lojërave që luhen, është lloji i gjërave që me të vërtetë kanë ndikuar në shëndetin tim për një kohë të gjatë dhe thjesht nuk po luaj, po marr kontrollin e narrativës sime këtë vit”, u ankua ai.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: