Pala greke kap një shqiptar të shumëkërkuar. Arrestimi është bërë nga sektori i verifikimit të pasaportave të Kapshticës në bashkëpunim me policinë e Follorinës.

Shqiptari 40 vjeç rezultonte i dënuar nga Gjykata e Irakleos me 15 vjet heqja lirie për ngacmim seksual dhe veprime të pahijshme ndaj të miturve. Emri i tij nuk bëhet i ditur, por ai është dërguar në paraburgim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb