Pas 12 vitesh, aventura e Nacho Fernandez te Real Madrid është e destinuar të përfundojë. Sipas Marca, mbrojtësi nuk ka ndërmend të rinovojë kontratën që i përfundon në qershor, duke u larguar nga Madridi me parametra zero.

Gjithnjë sipas të përditshmes spanjolle, e ardhmja e Nacho-s pritet të jetë edhe larg Spanjës. Për të interesohet Inter, një skuadër që vitet e fundit ndjek me interes lojtarët që janë në përfundim të kontratës, okazione të rëndësishme si në rastin e Nacho-s.

Uuuuuuuuuu
Uuuuuuuuuu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb