DURRËS

Kryeministri Edi Rama ka qenë në Portin e Durrësit sot, së bashku me ministren e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Milva Ekonomi, ku është shtruar në një drekë me peshkatarët dhe drejtuesit e anijeve të peshkimit, mes tyre dhe biznesmeni Gjergj Luca.

Rama iu tha peshkatarëve se nuk kandidon në Durrës për të marrë vota, por për të bërë historinë bashkë me ta.
“Nuk kam ardhur në Durrës për të marrë vota, por për të bërë historinë me ju!”, tha Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb