BRITANI E MADHE

Si çdo vit, Princi William dhe Kate Middleton kanë realizuar kartolinën për Krishtlindje. Duka dhe Dukesha e Cambridge e kanë postuar atë në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Ndryshe nga portretet e viteve të kaluara, ajo nuk është me ngjyra. Çifti i familjes mbretërore zgjodhi imazhin bardh e zi që mori komente të shumta dhe të ndryshme nga përdoruesit.

Princi William dhe Kate Middleton kanë postuar një foto mbresëlënëse familjare në rrjetet sociale. Kjo është në fakt kartolina e tyre vjetore e Krishtlindjeve.

Megjithatë, ndryshe nga portretet e viteve të kaluara, ajo nuk është me ngjyra. Çifti zgjodhi imazhin bardh e zi që mori komente të ndryshme nga përdoruesit.

Fotoja bardh e zi tregon familjen prej 5 anëtarëve me këmisha të bardha, duke pozuar rreth një karrige.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb