Të dyja njihen prej vitesh dhe kanë një miqësi të madhe, kështu që modelja Kate Moss ka mbështetur Rita Orën në performancën e të enjtes. Kate 44 vjec, është shfaqur me një look pak ndryshe nga herët e tjera.
Moss kishte veshur pantallona të zeza dhe një bluzë ngjyrë vishnje, ndërsa Rita është shfaqur me një komplet ngjyrë pana, në shoqërinë e themeluesit të Soho House Nick Jones.
(da.xha/BalkanWeb)
4DF9029300000578-0-image-a-49_1530882340347

4DF80D6F00000578-0-Hitmaker_Ronan_and_Storm_Keating_shared_this_picture_of_Rita_ons-a-61_1530883044068

4DF9021F00000578-0-image-a-48_1530882334979

4DF901BB00000578-0-image-m-60_1530882471936

4DF9021700000578-5925637-Golden_girls_The_ladies_looked_stunning_in_their_ensembles_as_th-a-42_1530884288635

4DF901B600000578-0-image-m-58_1530882437936

4DF9017700000578-0-image-a-44_1530882316539

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: