Katie Price është fotografuar publikisht në Mallorca me nje mashkull tjetër, disa orë pas ndarjes në ish-in e saj Kris Boyson.

Çifti u pa pranë një pishine në Majorca teksa bënte gjeste hot në publik.

Vetëm pak orë më parë ishte bërë e ditur se ajo nuk ishte më në lidhje me Kris.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: