Modelja Kejvina Kthella, di në çdo moment se si të kthejë vëmendjen nga vetja. Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe të gjithë i kanë sytë tek ajo.
E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet mjaft provokuese. Veshur me një fustan të kuq të shkurtër, ajo provokoi fansat e saj duke nxjerrë në pah gjoksin dhe këmbët.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Fustani i ngushtë që Kejvina ka veshur në foton në fjalë, tregon linjat e saj trupore, të cilat bëjnë ndjekësit të mos i kursejnë komentet dhe zemrat për të.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb