Majorca u zgjodh nga Kendall Jenner për pushimet e saj verore. Modelja po shijon disa ditë pushimesh duk u shkëputur nga detyrat e saj profesionale për të bërë një udhëtim. Ajo zgjodhi ishullin si destinacion dhe ka ndarë me miqtë e saj online disa foto nga udhëtimi i saj.

Në llogarinë personale në Instagram ajo ka publikuar një sërë fotosh bardh e zi, në të cilat ajo pozon me rroba banje.

Në mbishkrimin e postimit të saj ajo nuk ka shkruar asgjë, vetëm ka zbuluar vendin që ka vizituar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: