Kendall Jenner ka marrë vëmendje të madhe mediatike me postimet e saj të fundit.

Motra e Kim Kardashian, e cila është një nga modelet më të njohura dhe të popullarizuara në botë ka sfiduar të ftohtin duke u shfaqur me bikini mes akullit dhe temperaturave të ulëta.

Ajo ka pozuar në akull dhe në të ftohtë duke publikuar disa foto në rrjetin e saj në Instagram duke bërë ‘banjë të akullt’.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nder te tjera, Kendall Jenner është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale, ku në Instagram ajo numëron 214 milionë ndjekës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb