TIRANE – Djemtë e “Cmendina Dublim” kanë kthyer në këngë batutat e kryeministrit Edi Rama në Kuvend, duke shkaktuar të qeshura në rrjetet sociale. Si bazë për tekstin e këngës ka shërbyer fjalimi i pak kohëve më parë, kur kryeministri tha se konsumi i shtresës së mesme dhe të ulët është rritur, ndërsa iu drejtua Edi Palokës me fjalët “ha përshesh”.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: