Duke qenë një nga femrat shqiptare që mbahet për bukurinë e saj, sigurisht që Eli Fara ka
ngacmime të shumta, jo vetëm nga burra, por edhe nga djem të rinj, madje edhe shokë të
vajzës së saj, Marinës.

Këtë Eli e ka pranuar sot e ftuar në “Xing me Ermalin”, ku Kejvina e pyeti këngëtaren nëse e ngacmojnë shokët e vajzës.

“Shokët e Marinës nuk kanë ku më gjejnë në fakt”, tha fillimisht Eli por më pas e pranoi se
ka ndodhur.

“Unë bëj sikur nuk kuptoj kur më ngacmojnë”, u shpreh këngëtarja duke qeshur.
-640-0-5ae4cdcaa1fb5
eli fara
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: